הטיפולים

הקליניקה הרב תחומית לאורתודנטיה ובריאות הפה בהנהלת דר' שרי יהב מעניקה:

שירותי אורתודנטיה ויישור שיניים מתקדמים בטכנולוגיות חדשניות בילדים, נוער ובוגרים.

תכנון והשתלבות בטיפולים אורתו-כירורגיים יעוץ בבעיות במפרקי הלסת.

ליווי המטופל במכלול שירותי בריאות השיניים והאסתטיקה.

גם אתם יכולים כבר לחייך

הקליניקה הרב תחומית לאורתודנטיה ובריאות הפה בהנהלת דר' שרי יהב מעניקה שירותי אורתודנטיה ויישור שיניים מתקדמים בטכנולוגיות חדשניות לילדים, נוער ומבוגרים. כמו כן מעניקה הקליניקה את מכלול שירותי בריאות השיניים וביניהם טיפולים אורתודנטים ואורתו-כירורגיים וכן טיפול בבעיות במפרקי הלסת.

יישור שיניים ואורתודנטיה לילדים

ילדים בגילאי 6 – 11 לערך נמצאים בשלב של תחלופת השיניים משיני חלב לשיניים הקבועות. בשלב זה חשוב מאוד לעקוב אחר התפתחות מבנה הפנים של הילדים ולטפל בליקויים כגון סגירה בין לסתות, מבנה לסת לא סימטרי, שיניים בולטות או כלואות ועוד. ייעוץ וטיפול אורתודנטי מוקדם יכול לסייע מאוד בתכנון נכון של בקיעת השיניים בגיל הילדות וביצירת קו חיוך נכון ובריא כבר בגיל צעיר.

יישור שיניים ואורתודנטיה לנוער

מתבגרים בגילאי 12 – 16 בשלב הגדילה ותחלופת השיניים הנדרשים לטיפולי אורתודנטיה לצורך יישור שיניים ותיקון מבנה הלסת. אצל חלק מהמתבגרים קיימת עדיין גם בשלב זה, תחלופת שיניים ולעיתים קרובות חל עיכוב בבקיעת השיניים הקבועות. הטיפול האורתדונטי כולל מכשור מתקדם ליישור שיניים ומבנה הלסת כדוגמת מכשור נייד (פלטות נשלפות) ומכשור סמכים מודבק ("קוביות" או "גשר") המסייעים בסידור נכון של השיניים ותורמים להתפתחות תקינה של הלסתות והשיניים הצפויות לבקוע.

יישור שיניים ואורתודנטיה למבוגרים

מתבגרים או מבוגרים אשר לא ביצעו מעולם טיפול אורתודנטי, לרוב חוששים להתחיל טיפול בגיל מבוגר, בעיקר בשל קושי חברתי. אנו מאמינים כי לעולם לא מאוחר להתחיל תהליך של יישור שיניים שקוף למבוגרים וליהנות מחיוך מושלם ובריא ובדיוק לשם כך אנו מטפלים בקליניקה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ובלתי נראה, המיועד למקרים אלו. יש לציין כי טכניקות אלו דורשות מיומנות ומקצועיות גבוהה הניתנות על-ידי אורתודנט מקצועי בלבד.

טיפול לינגואלי – טכניקה ייחודית בה מתבצעת הדבקת סמכים נסתרים לצד הפנימי של השיניים.

אינוויזליין – פלטות שקופות ודקות המונחות על השיניים וניתנות להסרה והחלפה בכל עת ולכל צורך.

סמכים שקופים – מכשור אסתטי מיוחד העשוי חרסינה המודבק על-גבי השיניים. המכשור עדין וכמעט שאינו מורגש בפה ומהווה פתרון מצוין ליישור שיניים בגיל מתבגר.  

הלבנת שיניים

חיוך יפה ובריא הוא גם שיניים לבנות ובוהקות. הקליניקה מבצעת טיפולי הלבנת שיניים לילדים, נוער ומבוגרים שצבע השיניים שלהם השתנה בעקבות גורמים פנימיים כגון נטייה גנטית או גורמים חיצוניים כגון נטילת תרופות, צריכה של מזון ומשקאות לא מתאימים, היגיינת שיניים לא נכונה, עישון ועוד. תהליך הלבנת השיניים משפר באופן ניכר את מראה השיניים והוא יעיל לתקופה של שנה עד שנתיים.

טיפולי שיננית

בריאות והיגיינת הפה חשובה מאוד בכל גיל. לשם כך יש לבצע טיפול שיננית תקופתי, אחת לחצי שנה בערך, המסייע בשמירה על היגיינת השיניים ובריאותם ומונע את שחיקתם. בטיפול זה מבצעים ניקוי שכבות פלאק ואבנית מהשיניים וכן ציפוי פלואוריד להגנה מלאה.
Call Now Button דילוג לתוכן